|
Liepos 11 d. vykusio Birštono tarybos posėdžio metu Birštono savivaldybės vadovai, tarybos nariai padėkojo šimtmečio Lietuvos dainų šventėje „Kad giria žaliuotų“ dalyvavusiems Birštono savivaldybės kultūros kolektyvams, jų vadovams ir Birštono kultūros centro direktoriui Zigmui Vileikiui. Vadovams buvo įteiktos Birštono savivaldybės merės N. Dirginčienės padėkos ir Savivaldybės atminimo dovanos. Įteikdama padėkas Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė pasidžiaugė šių kolektyvų veikla, nuoširdžiu darbu ruošiantis ir dalyvaujant jubiliejinėje Dainų šventėje. Merė padėkojo už tai, kad jie puikiai atstovauja Birštono savivaldybei, garsina kurorto vardą ir kultūra skleidžia meilę Tėvynei bei Birštono kraštui. Birželio 29–liepos 6 dienomis vykusioje Dainų šventėje dalyvavo 7 Birštono kultūros centro kolektyvai: jaunuolių liaudiškų šokių grupė „Aguonėlė“ ir vyresniųjų šokių grupė „Jievaras“ (vad. Virginija Bankauskienė), liaudiška kapela „Lendrūnas“ (vad. Algirdas Seniūnas), liaudiškų šokių kolektyvas „Kupolė“ (vad. Birutė Brazdžiūtė), suaugusiųjų mišrus choras (vad. Inesa Rutkauskienė), Birštono vienkiemio teatras (vad. Beata Klimavičienė), folkloro ansamblis „Raskila“ (vad. Roma Ruočkienė) – išviso 164 dalyviai.
Birštono savivaldybės informacija
|
|
|
