|
Ryšių reguliavimo tarnybos inicijuotas ir LR Prezidento Gitano Nausėdos globojamas projektas „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“ ir vėl kviečia į nuotolinę paskaitą. Rugsėjo 12 d., ketvirtadienį, 16:00–17:30 val. Trukmė – 1,5 val. Į paskaitą galite jungtis nuo 15.45 val. Prisijunk ir Tu! Spausk ir klausykis apie keliones autobusu ir traukiniu! Alternatyva prisijungimui į paskaitą (tik renginio dieną). Paskaitoje išgirsite:
Iki pasimatymo paskaitoje ir įdomaus Jums klausymo! Paskaitos metu turėsite galimybę užduoti klausimus lektoriams. Projekto „Skaitmeninis dešimtmetis: nė vienas nėra pamirštas“ pristatymas: https://www.youtube.com/watch?v=xdgZ44Vdi8k
Organizatorių informacija |
|
|
