|
Europos judumo savaitė Europoje ir Birštone rugsėjo 16–22 d. Kviečiame Birštono savivaldybės įstaigas jungtis prie iniciatyvos ir organizuoti aktyvias, naudingas ir linksmas veiklas.
Šių metų Europos judumo savaitės tema „Viešosios miesto erdvės“, o šūkis „Judėkime darniai kartu!“. Judriosios savaitės kulminacija – rugsėjo 22 d. – Diena be automobilio“. Žmonės raginami bent šią dieną mieste išsiversti be automobilio, ieškoti kitokių susisiekimo būdų – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, kt. priemonėmis.
Pernai daug vaikščiojimo entuziastų dėmesio Birštone sulaukęs Respublikos Prezidento inicijuotas „Nacionalinis judumo iššūkis“ kviečia prisijungti vėl! Iššūkio data – rugsėjo 16 d.–lapkričio 16 d.
Šiemet Nacionalinio judumo iššūkio metu kviečiame 2 mėnesius varžytis renkant žingsnius prisijungus vienoje iš 8 kategorijų: miestų, miestelių, mokyklų, aukštųjų mokyklų, viešųjų ir nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, pasaulio lietuvių ir šių metų naujienos – dviračių iššūkio. Projekto pabaigoje kiekvieno iš iššūkių trijų aktyviausių komandų ir vienos didžiausią žingsnių vidurkį išlaikiusios komandos (turinčios 15 ir daugiau dalyvių) lauks specialūs apdovanojimai Prezidentūroje.
Detalią prisijungimo instrukciją galite rasti https://www.walk15.app/lt/issukiai/
Birštono savivaldybės informacija |
|
|

