|
Po trejų metų pertraukos atgaivintose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose rugsėjo 14 d. Palangoje dalyvavo daugiau kaip 1000 sportininkų iš 37 seniūnijų. Tai plačiausią šalies geografiją apimantis renginys, kuris įtraukė dalyvius iš daugiau nei 50 šalies savivaldybių. Birštono savivaldybės seniūnijos komandai atstovavo komandos: šachmatai, stalo tenisas, smiginis. Komandas lydėjo komandos vadovas-treneris Giedrius Gustas. Stipriausios komandos buvo apdovanotos specialiai įrengtoje scenoje, joms medalius ir prizus įteikė LSD „Žalgiris“ sporto vadovai prezidentas A. B. Vasiliauskas ir viceprezidentas Giedrius Grybauskas.
Birštono savivaldybės informacija |
|
|



