|
Minint Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų veiklos šimtmetį, iškilmingo renginio metu Birštono sanatorijos „Versmė“ direktorė Rasa Noreikienė apdovanota vienu aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų – bronzine „Darbo žvaigžde“. Šis išskirtinis apdovanojimas skiriamas už ilgalaikį, kryptingą ir atsakingą darbą, reikšmingą indėlį į regiono verslo bei paslaugų plėtrą, lyderystę ir nuoseklų sanatorijos „Versmė“ augimą. Rasos Noreikienės strateginis požiūris, nuosekli lyderystė ir inovatyvūs sprendimai reikšmingai prisidėjo prie sanatorinio gydymo, medicininės reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugų modernizavimo. Nuo 2019 metų jai vadovaujant, sanatorija tapo viena iš šalies lyderiaujančių sveikatinimo įstaigų, nuolat keliančių paslaugų kokybės kartelę ir diegiančių šiuolaikinius sprendimus. Ši kryptinga veikla sustiprino Birštono, kaip aukštos kokybės sveikatinimo kurorto, pozicijas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Birštono savivaldybės informacija Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nuotrauka |
|
|
